Kereskedelmi Intézeti Tanszék

  • Dr. habil Kozár László Dr. habil Kozár László

    Főiskolai tanár Intézeti tanszékvezető PhD Elérhetőségek: Szobaszám: II.em. 219. szoba Telefon: 1/374-6200/236 mellék, 1/374-6284, 1/374-6219 Email: Kozar.Laszlo@uni-bge.hu Fogadóóra: Szerda: 13:05-14:05

  • Dr. Németh Patrícia Dr. Németh Patrícia

    Intézeti Tanszékvezető helyettes főiskolai docens PhD Elérhetőségek: Szobaszám: II.em. 219. szoba Telefon: 1/374-6200, 1/374-6284, 1/374-6219 Belső telefon: 110 Email: Nemeth.Patricia@uni-bge.hu Fogadóóra: Csütörtök 11:00-12:00

  • Dr. Bartha Andrea Dr. Bartha Andrea

    Adjunktus PhD Elérhetőségek: Szobaszám: II.em. 219. szoba Telefon: 1/374-6200/115 mellék, 1/374-6284, 1/374-6219 Email: Bartha.Andrea@uni-bge.hu Fogadóóra: Hétfő 13:00-14:00

  • Dr. Brávácz Ibolya Dr. Brávácz Ibolya

    Főiskolai docens PhD Elérhetőségek: Szobaszám: II.em. 219. szoba Telefon: 1/374-6200/112 mellék, 1/374-6219, 1/374-6284 Email: Bravacz.Ibolya@uni-bge.hu Fogadóóra: Szerda 12:00-13:00

  • Fabula László Fabula László

    Főiskolai docens Elérhetőségek: Szobaszám: II.em.219. szoba Telefon: 1/374-6200/116, 1/374-6284, 1/374-6219 Email: Fabula.Laszlo@uni-bge.hu Fogadóóra: Csütörtök: 16:00-17:00

  • Hamburger Béla Hamburger Béla

    Főiskolai docens Elérhetőségek: Szobaszám: II.em. 219. szoba Telefon: 1/374-6200/111 mellék, 1/374-6284, 1/374-6219 Email: Hamburger.Bela@uni-bge.hu  Fogadóóra: Hétfő 11:00-12:00

  • Hübner Andrea

    Tanársegéd Elérhetőségek: Szobaszám: Alk. II. 219. Telefon: 061/374-62-19 Email: Hubner.Andrea@uni-bge.hu  Fogadóóra: Kedd 12:00-13:00

  • Kasza Lajos Kasza Lajos

    Mester tanár Elérhetőségek: Szobaszám: Alk. II. 219. Telefon: 061/374-62-19 Email: Kasza.Lajos@uni-bge.hu  Fogadóóra: Kedd 13:00-14:00

  • Katz György Katz György

    Gazdasági tanár, címzetes főiskolai docens Elérhetőségek: Szobaszám: II.em. 219. szoba Telefon: 1/374-6200/110 mellék, 1/374-6284, 1/374-6219 Email: Katz.Gyorgy@uni-bge.hu Fogadóóra: Csütörtök 14:00-15:00

  •  Dr. Király Éva Dr. Király Éva

    Főiskolai docens PhD Elérhetőségek: Szobaszám: ALK. fsz/32 Dékáni hivatal Telefon: 1/374-6200/114 mellék, 1/374-6284, 1/374-6219 Email: Kiraly.Eva@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Dr. Kozák Tamás Dr. Kozák Tamás

    Főiskolai docens PhD Elérhetőségek: Szobaszám: II.em. 219. Telefon: 1/374-6200/110 mellék, 1/374-6284, 1/374-6219 Email: Kozak.Tamas@uni-bge.hu Fogadóóra: Szerda 12:30-13:30

  •  Dr. habil Neszmélyi György Dr. habil Neszmélyi György

    Egyetemi docens PhD Elérhetőségek: Szobaszám: II.em. 219. szoba Telefon: 1/374-6200/110 mellék, 1/374-6284, 1/374-6219 Email: Neszmelyi.Gyorgy@uni-bge.hu Fogadóóra: Kedd: 13:00-13:45, Csütörtök: 13:00-13:45

  • Oravecz Titanilla Oravecz Titanilla

    Tanársegéd Elérhetőségek: Szobaszám: Alk. II. 219. Telefon: 061/374-62-19 Email: Oravecz.Titanilla@uni-bge.hu  Fogadóóra: Hétfő 10:30-11:30

  • Papp Judit Papp Judit

    Adjunktus Elérhetőségek: Szobaszám: II.em. 219. szoba, Markó u. fsz.13. Telefon: 1/374-6200/398 mellék, 1/374-6200/112 mellék, 1/374-6284, 1/374-6219 Email: Papp.Judit@uni-bge.hu Fogadóóra: Kedd 11.30 - 12.30

  • Dr. Szántó Szilvia Dr. Szántó Szilvia

    Főiskolai docens PhD Elérhetőségek: Szobaszám: II.em. 219. Telefon: 1/374-6200/111 mellék, 1/374-6284, 1/374-6219 Email: Szanto.Szilvia@uni-bge.hu Fogadóóra: Csütörtök 13:30-14:30

  • Dr. habil Kárpáti László Dr. habil Kárpáti László

    Óraadó Egyetemi docens CSc Elérhetőségek: Szobaszám: Alk. II.em. 219. és Markó fsz. 12. Email: Karpaty.Laszlo@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • dr. Kisváradi György dr. Kisváradi György

    Óraadó Főiskolai docens Elérhetőségek: Szobaszám: Alk. II.em. 219. Telefon: 1/374-6200/111 mellék, 1/374-6284, 1/374-6219

  • Kulcsárné dr. Buzás Gizella Kulcsárné dr. Buzás Gizella

    Óraadó Főiskolai docens Elérhetőségek: Szobaszám: Alk. II.em. 219. Telefon: 1/374-6200/115 mellék, 1/374-6284,1/374-6219 Email: Kulcsar.Janosne@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Lipák Mária Lipák Mária

    Óraadó Gazdasági tanár Elérhetőségek: Szobaszám: Alk. II.em. 219. Email: Lipak.Maria@uni-bge.hu Fogadóóra: Kedd 9:30-10:15

  • Dr. Merliot-Almássy Eszter Dr. Merliot-Almássy Eszter

    Főiskolai docens PhD Elérhetőségek: Szobaszám: Alk. II.em. 219. , Markó u. fsz. 05. Telefon: 1/3746-219, 1/3746-284 Email: Merliot-Almassy.Eszter@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Sebestyén László Sebestyén László

    Óraadó Címzetes főiskolai docens Elérhetőségek: Szobaszám: Alk. II.em. 219. és Markó fsz. 12. Email: Sebestyen.Laszlo@uni-bge.hu Fogadóóra: Péntek 11:15-12:15

  • Sókiné dr. Nagy Erzsébet Sókiné dr. Nagy Erzsébet

    Óraadó Címzetes főiskolai docens Elérhetőségek: Szobaszám: Alk. II.em. 219. Email: SokineDrNagy.Erzsebet@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Sólyom Csaba Sólyom Csaba

    Óraadó Főiskolai docens Elérhetőségek: Szobaszám: Markó fsz.12. és Alk. II.em. 219. Telefon: 1/374-6200/398 mellék, 1/374-6200/110 mellék, Email: Solyom.Csaba@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Dr. Kozák Ákos Dr. Kozák Ákos

    Óraadó főiskolai docens PhD Elérhetőségek: Email: dr.kozak.akos@kvifk.bgf.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

Elérhetőség

BGE KVIK HÖK
1054 Budapest, Alkotmány utca 9-11.
I. em. 108/A HÖK Iroda

+36 1 374 6221
+36 1 374 6245
+36 1 374 6246

© 2015 Minden jog fenntartva.

Powered by BGF KVIK HÖK