[MITO] Módszertani Intézeti Tanszéki Osztály

  • Dr. Szabóné Dr. Erdélyi Éva PhD Dr. Szabóné Dr. Erdélyi Éva PhD

    Tanszéki osztályvezető - KVIK Szakkollégium vezető Egyetemi docens Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/110. szoba Telefon: 1/374-6200/135 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 135-ös mellék Email: SzaboneErdelyi.Eva@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés...

  • Dr. Bernát László PhD Dr. Bernát László PhD

    Tanszéki osztályvezető-helyettes Főiskolai docens Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/115. szoba Telefon: 1/374-6200/128 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 128-as mellék Email: Bernat.Laszlo@uni-bge.hu  Fogadóóra: Kedd 12.45-13.00, Péntek 10.45-11.30

  • Lőrincz Sándor Lőrincz Sándor

    Tanszéki osztályvezető-helyettes Főiskolai docens Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba Telefon: 1/374-6200/137 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 137-es mellék Email: Lorincz.Sandor@uni-bge.hu  Fogadóóra: Hétfő 11.30-13.00

  • Árendás Péter

    Adjunktus Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: Arendas.Peter@uni-bge.hu  Fogadóóra: Hétfő 12.00-13.00

  • Bartolák László Bartolák László

    Gazdasági tanár Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/114. szoba Telefon: 1/374-6200/138 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 138-as mellék Email: Bartolak.Laszlo@uni-bge.hu  Fogadóóra: Péntek 10.45-11.30

  • Dr. Biró Zsolt Péter Dr. Biró Zsolt Péter

    Adjunktus Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/115. szoba Telefon: 1/374-6200/132 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 132-es mellék Fogadóóra: Hétfő 11.30-13.00

  • Czinege Monika Czinege Monika

    Adjunktus Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/115. szoba Telefon: 1/374-6200/133 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 133-as mellék Email: Czinege.Monika@uni-bge.hu  Fogadóóra: Hétfő 12.00-13.30

  • Csibi Sándor Csibi Sándor

    Főiskolai docens Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/115. szoba Telefon: 1/374-6243 Belső telefon: 243-as mellék Email: Csibi.Sandor@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben  

  • Dr. Ittzés András PhD Dr. Ittzés András PhD

    Egyetemi docens Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba Telefon: 1/374-6200/137 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 137-es mellék Email: Ittzes.Andras@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Jakuschné Dr. Kocsis Tímea PhD Jakuschné Dr. Kocsis Tímea PhD

    Adjunktus Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/112. szoba Telefon: 1/374-6200/139 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 139-es mellék Email: JakuschneKocsis.Timea@uni-bge.hu  Fogadóóra: Csütörtök 13.30-15.00

  • Lovasné Dr. Avató Judit PhD Lovasné Dr. Avató Judit PhD

    Adjunktus Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/112. szoba Telefon: 1/374-6200/139 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 139-es mellék Email: LovasneAvato.Judit@uni-bge.hu Fogadóóra: Csütörtök 11.30-13.00

  • Magyar Norbert Magyar Norbert

    Adjunktus Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/112. szoba Telefon: 1/374-6200/139 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 139-es mellék Email: Magyar.Norbert@uni-bge.hu  Fogadóóra: Szerda 11.30-13.00

  • Mészárosné Boruzs Lívia Mészárosné Boruzs Lívia

    Gazdasági tanár Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba Telefon: 1/374-6200/137 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 137-es mellék Email: boruzs.livia@kvifk.bgf.hu  Fogadóóra: Hétfő 11.30-12.30, Szerda 11.30-12.30

  • Nagy Csaba Nagy Csaba

    Ny. adjunktus Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/115. szoba Telefon: 1/374-6200/133 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 133-as mellék Email: Nagy.Csaba@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Nagy Ferenc Hunor Nagy Ferenc Hunor

    Gazdasági tanár Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba Telefon: 1/374-6200/137 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 137-es mellék Email: Nagy.FerencHunor@uni-bge.hu Fogadóóra: Hétfő 11.30-13.00

  • Dr. habil. Székely Ilona Dr. habil. Székely Ilona

    Főiskolai tanár Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/112. szoba Telefon: 1/374-6200/139 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 139-es mellék Email: KovacsneSzekely.Ilona@uni-bge.hu Fogadóóra: Kedd 15.00-16.30

  • Dr. Tarján Tamás György CSc Dr. Tarján Tamás György CSc

    Tudományos főmunkatárs Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/115. szoba Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: Tarjan.Tamas@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Titkos Tamás Titkos Tamás

    Adjunktus Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba Telefon: 1/374-6200/137 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 137-es mellék Email: Titkos.Tamas@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Dr. Törcsvári Zsolt CSc Dr. Törcsvári Zsolt CSc

    Főiskolai tanár Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/115. szoba Telefon: 1/374-6200/275 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 275-ös mellék Email: Torcsvari.Zsolt@uni-bge.hu  Fogadóóra: Péntek 13.30-15.00

  • Várady Ferenc Várady Ferenc

    Adjunktus Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba Telefon: 1/374-6200/137 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 137-es mellék Email: Varady.Ferenc@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Dr. Vass Lucia Dr. Vass Lucia

    Adjunktus Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/112. szoba Telefon: 1/374-6200/139 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 139-es mellék Email: Vass.Lucia@uni-bge.hu Fogadóóra: Szerda 14.15-15.00

  • Dr. Végh Ágnes PhD Dr. Végh Ágnes PhD

    Egyetemi docens Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba Telefon: 1/374-6200/137 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 137-es mellék Email: Vegh.Agnes@uni-bge.hu Fogadóóra: Csütörtök 15.00-16.00

  • Vidor Róbert Vidor Róbert

    Tanársegéd Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/115. szoba Telefon: 1/374-6200/132 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 132-es mellék Email: Vidor.Robert@uni-bge.hu Fogadóóra: Péntek 13.00

  • Dr. Zelenka Józsefné Dr. Zelenka Józsefné

    Adjunktus Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/114. szoba Telefon: 1/374-6200/138 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 138-as mellék Email: Zelenka.Jozsefne@uni-bge.hu  Fogadóóra: Kedd 11.15-12.15

  • Dr. Zimányi Krisztina PhD Dr. Zimányi Krisztina PhD

    Oktatási és szolgáltatási rektorhelyettes Főiskolai tanár Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba, vagy Földszint 10/A Telefon: 1/374-6292, 1/374-6244 Belső telefon: 292-es mellék Email: Zimanyi.Krisztina@uni-bge.hu  Fogadóóra: Előzetes időpont...

  • Árváné Doba Mária

    Óraadó Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: ArvaneDoba.Maria@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Dr. Balogh Zsolt PhD Dr. Balogh Zsolt PhD

    Vendég oktató PhD Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111. Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: Balogh.Zsolt@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Dr. Báthori Zsuzsanna

    Óraadó Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/114. szoba Telefon: 1/374-6200/138 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 138-as mellék Email: Bathori.Zsuzsa@uni-bge.hu  Fogadóóra: Hétfő 18.30-19.00

  • Csatár Katalin

    Óraadó Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: Csatar.Katalin@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Dudás Attila

    Óraadó Elérhetőségek: Email: Dudas.Attila@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Dr. Friedrich István

    Óraadó (angol képzés)

  • Gulyásné Dr. Csekő Katalin Gulyásné Dr. Csekő Katalin

    Óraadó (német képzés) KKK tanszékvezető, egyetemi docens

  • Horváth Beáta

    Vendég oktató KSH szakértő Elérhetőségek: Email: horvath.beata@kvifk.bgf.hu

  • Dr. Horváth Jenő

    Óraadó Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: Horvath.Jeno@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Horváth Jenőné Dr. PhD Horváth Jenőné Dr. PhD

    Óraadó Ny. főiskolai tanár Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: Horvath.JenoLaszlone@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Hosszú Ferenc László Hosszú Ferenc László

    Óraadó Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: Hosszu.FerencLaszlo@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Jakus Gabriella Jakus Gabriella

    Óraadó Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: Jakus.Gabriella@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Joó Dániel

    Óraadó Elérhetőségek: Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: Joo.Daniel@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • László Tamás

    Óraadó Elérhetőségek: Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: Laszlo.Tamas2@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Mag Kornélia

    Óraadó KSH szakértő Elérhetőségek: Email: mag.kornelia@kvifk.bgf.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Dr. Mosavi Amirhosein

    Óraadó Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111. Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: Mosavi.Amirhosein@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Nagy Sándor Nagy Sándor

    Vendég oktató Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111. Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: Nagy.Sandor@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben  

  • Dr. Sági Judit Dr. Sági Judit

    Óraadó (angol képzés) BGE PSZK főiskolai docens Elérhetőségek: Email: Sagi.Judit@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Sólyom Csaba

    Óraadó Elérhetőségek: Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: solyom.csaba@kvifk.bgf.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Sütő Gergely Sütő Gergely

    Óraadó Ny. főiskolai docens Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/115. szoba Telefon: 1/374-6200/275 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 275-ös mellék Email: Suto.Gergely@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Szabó László Szabó László

    Óraadó Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111. Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: szabo.laszlo@kvifk.bgf.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Dr. Szabó László Ferenc CSc Dr. Szabó László Ferenc CSc

    Óraadó Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111. szoba Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék

  • Dr. Szekeres Bernadett Dr. Szekeres Bernadett

    Óraadó BGE PSZK főiskolai docens Elérhetőségek: Email: Szekeres.Bernadett@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Szirbek Ádám

    Óraadó Elérhetőségek: Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: Szirbek.Adam@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Tamásiné Simon Edit

    Óraadó Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111. Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: tamasinesimon.edit@kvifk.bgf.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Tóth Dániel

    Óraadó Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/114. szoba Telefon: 1/374-6200/138 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 138-as mellék Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Dr. Tóth Viktória PhD Dr. Tóth Viktória PhD

    Óraadó Elérhetőségek: Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: Toth.Viktoria@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Dr. Várallyai László Dr. Várallyai László

    Óraadó (angol képzés)

  • Dr. Zibolen Endre Dr. Zibolen Endre

    Óraadó - BGE KKK Főiskolai docens Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111. Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: Zibolen.Endre@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Zibolen Erzsébet Zibolen Erzsébet

    Óraadó - BGE KKK Ny. főiskolai docens Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111. Telefon: 1/374-6244 Belső telefon: 244-es mellék Email: Zibolen.Erzsebet@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Dr. Cziszter Kálmán Sándor PhD Dr. Cziszter Kálmán Sándor PhD

    Adjunktus Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba Telefon: 1/374-6200/137 mellék, 1/374-6244 Belső telefon: 137-es mellék Email: Cziszter.KalmanSandor@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Rehák Tamás Rehák Tamás

    Óraadó Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/114. szoba Telefon: 1/374-6200/138 mellék Belső telefon: 138-as mellék Email: Rehak.Tamas@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Szontagh Istvánné Szontagh Istvánné

    Gazdasági tanár Elérhetőségek: Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba Email: Szontagh.Istvanne@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

Elérhetőség

BGE KVIK HÖK
1054 Budapest, Alkotmány utca 9-11.
I. em. 108/A HÖK Iroda

+36 1 374 6221
+36 1 374 6245
+36 1 374 6246

© 2015 Minden jog fenntartva.

Powered by BGF KVIK HÖK