Üzleti Szakoktató és Pedagógiai Intézet

  • Dr. Farkas Julianna Dr. Farkas Julianna

    Intézetvezető, Tanszékvezető Főiskolai tanár PhD Elérhetőségek: Szobaszám: Alkotmány u. 9-11. fszt. 10. Telefon: 374-6200/169-es mellék Belső telefon: 169-es mellék Email: Farkas.Julianna@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Oláhné Zieser Zsuzsanna Oláhné Zieser Zsuzsanna

    m.b. Tanszékvezető-helyettes Adjunktus Elérhetőségek: Szobaszám: Alkotmány u. 9-11. fszt. 10. Telefon: 374-6200/170-es mellék Email: OlahneZieser.Zsuzsanna@uni-bge.hu Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  •  Endrődyné Bató Éva Endrődyné Bató Éva

    Gazdasági tanár Elérhetőségek: Szobaszám: Alkotmány u. 9-11. Fszt.10. Belső telefon: 374-6200/170-es mellék (Alkotmány u.) Email: EndrodyneBato.Eva@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Hatalyák Aranka Hatalyák Aranka

    Adjunktus Elérhetőségek: Szobaszám: Alkotmány u. 9-11. fszt. 10. Telefon: 374-6200/170-es mellék Belső telefon: 170 Email: Hatalyak.Aranka@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  •  Dr. Hédi Csaba Dr. Hédi Csaba

    Főiskolai docens PhD Elérhetőségek: Szobaszám: Alkotmány utca 9-11. Fszt. 17. Telefon: 374-6222, 374-6260 Belső telefon: 222, 260 Email: Hedi.Csaba@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Horn Miklós Horn Miklós

    Főiskolai tanár Elérhetőségek: Szobaszám: Alkotmány u. 9-11. fszt. 17. Telefon: 374-6222, 374-6260 Belső telefon: 222-es mellék Email: Horn.Miklos@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Keszei Barbara Keszei Barbara

    Tanársegéd Elérhetőségek: Szobaszám: Alkotmány u. 9-11. fszt. 10. Telefon: 374-6200/170-es mellék Email: Keszei.Barbara@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Dr. Lányi Katalin Dr. Lányi Katalin

    Tudományos munkatárs PhD Elérhetőségek: Szobaszám: Alkotmány u. 9-11. fszt. 10. Telefon: 374-6200/170-es mellék Email: Lanyi.Katalin@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Dr. Thuma Orsolya Dr. Thuma Orsolya

    Főiskolai docens PhD Elérhetőségek: Szobaszám: Alkotmány u. fszt. 10. Telefon: 374-6200/170-es mellék Fax: 374-6222 Email: Thuma.Orsolya@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Dr. Lőkös Dániel Dr. Lőkös Dániel

    Tanszékvezető, Testnevelő tanár Főiskolai docens PhD Elérhetőségek: Szobaszám: 1113 Bp., Laufenauer u. 1-7. Telefon: 466-4855 Email: Lokos.Daniel@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Bujáki Péter Bujáki Péter

    Testnevelő tanár és golfedző Elérhetőségek: Szobaszám: 1113 Bp., Laufenauer u. 1-7. Telefon: 466-4855 Email: Bujaki.Peter@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Sajgál Tamás Sajgál Tamás

    Testnevelő tanár Elérhetőségek: Szobaszám: 1113 Bp., Laufenauer u. 1-7. Telefon: 466-4855 Email: Sajgal.TamasJanos@uni-bge.hu  Fogadóóra: Időpontegyeztetés e-mailben

  • Eperjessy Rita

    óraadó Elérhetőségek: Email: eporita@freemail.hu

  • Fekete Dóra

    óraadó

Elérhetőség

BGE KVIK HÖK
1054 Budapest, Alkotmány utca 9-11.
I. em. 108/A HÖK Iroda

+36 1 374 6221
+36 1 374 6245
+36 1 374 6246

© 2015 Minden jog fenntartva.

Powered by BGF KVIK HÖK